Croatiji 2. mjesto na Dutch Openu

Rotterdam, 10.-12. 03.2006.

U Nizozemskom Rotterdamu održan je Dutch Open, prvi turnir Golden League za sezonu 06/07. Karate klub Croatia nastupio je s pet natjecatelja, u katama Novak, Vacka i Bok, te u borbama Hecimovic –70kg i Dukic –80kg.
Kata team je nastavio kontinuitet dobrih rezultata osvojivši drugo mjesto u ekipnoj konkurenciji. Novak, Vacka i Bok dobili su u prvom kolu ekipu Finske 3:0, u drugom kolu su nadvisili Njemce, takoder 3:0, da bi u finalu izgubili (1:4) od starih znanaca,svjetskih prvaka, reprezentativne ekipe Italije.

U pojedinacnoj konkurenciji Novak dogurao do cetvrtfinala nanizavši predstavnike Austrije (2:1), Ceške (3:0), Finske (2:1). U cetvrtfinalu je izgubio od Italijana Figuciia, te završio svoj nastup medu 8 najboljih. Daniel Bok je u prvom kolu pobjedio predstavnika Nizozemske (3:0), da bi u drugom izgubio od Ceha Pilmanna (3:0).